Testimonial-Tereza-PepaTereza a Pepa

Ahoj Aleši,
děkujeme za celou sobotu, za tvůj optimismus a naději, že všechno vyjde a především za tvůj elán fotit a fotit a zase fotit :-)
Celá rodina si tě velmi oblíbila, všichni říkali, že jsi neskutečnej sympaťák :-) a už vzorky fotek sklidily ohromný úspěch.
Sobota byla hektická, neděle náročná a tak ti ještě jednou s Terkou děkujeme, že si přispěl svou aurou a dodal svatbě klid a zároveň šťávu.

Novomanželé Hynešovi.
Testimonial-Marketa-PetrMarkéta a Petr

Aleši, chceme Ti poděkovat za krásné a povedené fotografie. Před třemi lety jsme byli na výletě a viděli jsme Tě s Hankou při focení. Velice se nám líbila vaše práce a vzali jsme si kontakt. Dnes musíme říct, že to pro naší svatbu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Ačkoliv jsme na svatbě měli jen tebe, vše dopadlo skvěle a focení jsme si moc užili. Zachytil jsi maximum důležitých momentů a věnoval jsi se nám na 100%. Díky tvým nápadům vzniklo mnoho krásných fotek.
Aleši, jsi ochotný, precizní a velice sympatický člověk a my jsme rádi, že jsme Tě na naší svatbě měli.
Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám oběma, abyste byli v práci i v životě takoví jako do těď – skvělí!
Testimonial-Klára-LukášKlára a Lukáš

Fotky jsou nádherné! Přesně vystihují pohodovou atmosféru našeho dne. Při focení jsme tě moc nevnímali, stal jsi se tajným pozorovatelem, a tak vznikly nejen nezapomenutelné momentky, ale i úžasné fotky nás dvou.

Můžeme všem Aleše jen doporučit.

Ještě jednou děkujeme za krásné fotky!!!
Testimonial-KleckoviManželé Klečkovi

Aleš s Hankou prokázali, že jsou velmi profesionálními fotografy s velkými zkušenostmi focení svateb. Jejich fotky dokáží „vyjádřit“ příběh naší svatby a zároveň zachytit neopakovatelné momenty v průběhu dne. Díky jejich otevřenosti a vřelosti jsme se před objektivem nestyděli a moc si fotografování užili. Alešova práce se světlem ve ztížených podmínkách přímého poledního slunce je excelentní. Celková postprodukce fotek má vysoce profesionální úroveň.

 testimonial-LimburstiManželé Limburští

Tímto bychom ještě jednou rádi Hance a Alešovi poděkovali! Během celého dne byli pohotoví, ochotní a milí. Ačkoli ani jednoho z nás na focení příliš neužije, s nimi vše probíhalo naprosto pohodově, bez křeče a navíc s úžasným výsledkem. Byli vlastně přirozenou součástí našeho svatebního dne a i hosté si je nemohli vynachválit. Děkujeme, že jste byli s námi a díky vám máme náš velký den zachycený v mozaice mnoha krásných momentek a dalších záběrů!
testimonial-Adamsfuture Adams family

Hana & Aleš, thank you so much for such wonderful engagement photos!! Everything was very professional, and we had a fun time during our session. You had great locations picked out. We are so lucky to have our engagement in Czech and wedding in California. 5 out of 5 stars!!
testimonial-Dudkovimanželé Dudkovi

Děkujeme Vám moc za krásné fotografie z naší svatby. Díky Vám budeme mít na naší svatbu vzpomínku. Také děkujeme za připravené fotoalbum. Jste opravdu moc šikovní, pečliví a sympatičtí fotografové. Překvapila nás i Vaše ochota a pečlivost (např. to, že jste si chtěli prohlédnout svatební sál a jeho osvětlení). Byli jsme s Vašimi službami, produkty i s Vaším přístupem velice spokojení. Máme díky Vám spoustu krásných originálních fotek a tedy i jedinečných vzpomínek. Děkujeme za všechno a vřele Vás všem doporučujeme!
testimonial-Rubesovimanželé Rubešovi

Nemám ráda focení, zvlášť toho svatebního jsem se děsila, ale s Hankou a Alešem bych takové focení zvládla několikrát. Jsou přirození, profesionální, vtipní, s manželem jsme byli spokojení a nejen my, ale i obě naše rodiny.
testimonial-Laznickovimanželé Lázničkovi

Hanku a Aleše vřele doporučuji. Jejich přednostmi jsou spolehlivost, rychlá a bezproblémová domluva, vstřícnost a nenucenost. Dokonale splynuli s ostatními svatebčany a podařilo se jim tak zachytit mnoho hezkých momentek. I přesto, že nám pršelo, nafotili jsme spoustu originálních fotek. Půjčili nám dokonce svůj jediný deštník :) Odvedli skvělou práci v podobě desítek krásných a profesionálních fotografií s nápadem. Ještě jednou děkujeme!
testimonial-Bendloviimanželé Bendlovi

Hanka a její muž Aleš jsou pár veselých mladých lidiček, kteří nám neuvěřitelně sedli a focení, ač jsme se ho na začátku trošku báli, jsme si nakonec krásně užili (dokonce i ženich :)
testimonial-Vetrovcovimanželé Větrovcovi

Fotky jsou nádherné a povedly se. Můžeme jen doporučit Hanku Všem ostatním. Vše co jsme si jen vymysleli jsme nafotili a dalšími opravdu povedenými nápady Paní fotografky vzniklo plno dalších úžasných snímků. Vše v naprostém pořádku a bez nejmenší chybičky.


Můžeme Vám doporučit

Jakmile chystáte větší svatbu nebo řešíte složitější organizaci, kontaktujte koordinátorku Karolínu.

Pro dokonalý účes a líčení je tu pro Vás moc šikovná vizážistka Lucka.